درباره ما | زرین ذوب - تولید کننده ناخن های فولادی و قطعات راهسازی و معدنی

ریخته گری زرین ذوب (ZZF) تولید کننده انواع قطعات چدنی و فولادی با هر نوع پیچیدگی و آلیاژی تا وزن ۳۰۰۰ کیلوگرم می باشد . ظرفیت کافی برای طراحی و تولید ۸۰۰۰ تن در سال از قطعات ریختگی برای صنایع مختلف از قبیل صنایع خودرو سازی ،راه آهن،  نفت و گاز و ماشین آلات راهسازی در این مجموعه وجود دارد .

از زمان تاسیسZZF در سال ۱۳۷۴ ، یکی از دستاوردهای آن تولید انبوه منیفولدهای دود برای خودروسازان داخلی بوده که بیشتر از ۷۰ درصد سهم بازار را بدست اورده است.این کارخانه برای تولید محصولات با کیفیت بالا از دانش فنی به روز و تجهیزات ذوب مدرن به عنوان وسیله ای برای تضمین اهداف خود استفاده می نماید. در همین راستا آموزش و به روز بودن داده های فنی ضروری ترین ابزاری است که باید در اختیار داشته باشیم. ZZF برای تعهد به همه ذینفعان ، جهت ارسال به موقع ، کیفیت در حد انتظارات مشتری و ارائه قیمت رقابتی با سود معقول به طور مستمر برنامه ریزی می نماید.

بر همین اساسZZF در سال ۱۳۹۰ با یک ایده جدید ، سایت دیگری جهت تولید ناخن های فولادی برای انواع ماشین آلات راهسازی ایجاد نمود . اکنون بر اساس دانش عمیق همراه با تجربه بلند مدت در این زمینه قطعات با کیفیت بالا با قیمت رقابتی را به مشتریان خود عرضه می نماید.

(تولید کننده انواع ناخن های فولادی،   ناخن بیل ، لودر ،ناخن ضد سایش)